•  
      Fot. Pixabay
21.12.2019

Do żłobka tylko po szczepieniach?

Wiele samorządów uchwala przepisy, które pozwalają odmówić przyjęcia do publicznego żłobka dziecka, które nie ma obowiązkowych szczepień. Nad takim rozwiązaniem zastanawiają się Piekary Śląskie. W Tarnowskich Górach na razie tematu nie poruszano.

W Piekarach Śląskich pojawiła się koncepcja takiej zmiany statutu Żłobka Miejskiego, by można było odmówić przyjęcia dziecka bez szczepień. Odpowiednią uchwałę mieliby podjąć miejscy radni. – Chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie pozostałych podopiecznych, co jest dla pracowników żłobka sprawą absolutnie priorytetową.…


Artykuł ukazał się w GWARKU 51/2019 z 30.12.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.