17.10.2018

Drugi uciekinier złapany. Przez tego samego policjanta

We wtorek wieczorem, w okolicy ul. Piekarskiej w Bytomiu, złapano nastolatka, który 12 października uciekł tarnogórskim policjantom spod piekarskiej komendy.

Mundurowym uciekło dwóch nastolatków. Jeden wpadł w poniedziałek, drugi – wczoraj ok. godz. 21. Policjanci obserwowali miejsce, w którym chłopak mógł się pojawić. W pewnym momencie zauważyli grupę osób. Wśród nich poszukiwanego 16-latka. Złapał go ten sam policjant, który dzień wcześniej udaremnił ucieczkę kolegi nastolatka.

Obaj nastolatkowie są podejrzani o ponad 10 kradzieży i kradzieży z włamaniem. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.