•  Wśród wyróżnionych znalazł się Michał Filipczyk z OSP Żyglinek. Obok niego, po lewej, Jan Ozga, inicjator przyznawania statuetek Strażaka Roku.
     Wśród wyróżnionych znalazł się Michał Filipczyk z OSP Żyglinek. Obok niego, po lewej, Jan Ozga, inicjator przyznawania statuetek Strażaka Roku. Fot. Piotr Zwarycz
03.02.2018

Druhowie ze statuetkami

W tym roku w powiecie tarnogórskim po raz pierwszy przyznano tytuły Strażaków Roku. Statuetki wręczono na strażackiej gali,  która odbyła się pod koniec stycznia w Miasteczku Śląskim.

Inicjatorem przyznawania statuetek jest Jan Ozga, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Tarnowskich Górach. W realizację jego pomysłu zaangażowali się też Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych i poszczególne samorządy.

– Przyznaliśmy również statuetkę Strażak Roku za całokształt działalności. Otrzymał ją Jan…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2018 z 06.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.