•  
      Fot. Internet
24.11.2017

Drut w salcesonie i producent z Tarnowskich Gór

Żona Piotra Kacprzyka kupiła w sklepie mięsnym w Zabrzu salceson. Małżeństwo twierdzi, że znalazło w produkcie drut. Szybko okazało się, że producentem felernego salcesonu jest przedsiębiorstwo z Tarnowskich Gór.

O sprawie ze szczegółami poinformował portal Fakt24 w programie "Masz prawo". Z materiału wynika, że Piotr Kacprzyk jadł kanapkę z salcesonem, gdy nagle poczuł, że coś wbija się w jego dziąsło. Okazało się, że był to trzycentymetrowy drut. Konsument zamroził produkt i zgłosił sprawę do sklepu, z którego natychmiast wycofano salceson. 

Małżonka Kacprzyka zatelefonowała do producenta salcesonu, który okazał się przedsiębiorcą z Tarnowskich Gór. Ten miał zignorować problem, uznając, że takie sytuacje się zdarzają. Wtedy małżeństwo zgłosiło sprawę do sanepidu.

Do firmy udała się Maria Gryniuk, zastępca powiatowego lekarza weterynarii. Przeprowadziła w zakładzie kontrolę pod kątem obecności w urządzeniach elementów identycznych lub podobnych do rzeczonego drutu. Nic takiego jednak nie znalazła.

(hm)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.