• Drzewa powalone na ul. Żubrzą w Ożarowicach.
    Drzewa powalone na ul. Żubrzą w Ożarowicach. Fot. OSP Ożarowice
10.08.2017

Drzewa na drodze, zerwane kable

Dziś w nocy i rano mocno powiało. W Ożarowicach na drogę spadły drzewa, w Tarnowskich Górach jedno oparło się o opuszczony budynek przy ul. Częstochowskiej.

Po godz. 7 OSP w Ożarowicach otrzymało zgłoszenie o drzewie powalonym na ul. Żubrzej. „Po dojeździe na miejsce okazało się, że to nie jedno drzewo a trzy, które dodatkowo zerwały linie wysokiego napięcia i kable telekomunikacji” - czytamy na facebookowym profilu OSP Ożarowice.

W sumie interwencji związanych z usuwaniem powalonych drzew i konarów na terenie całego powiatu było kilkanaście. A ta liczba może jeszcze wzrosnąć, gdyż po południu zapowiadane są burze i silny wiatr.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.