•  
      Zdjęcia: Archiwum czytelniczki
12.07.2019

Drzewo przewróciło się na auta. Dwa są całkowicie zniszczone

- Na parkingu GCR Repty w Tarnowskich Górach drzewo przewróciło się na samochody. Parking jest zablokowany – takie zgłoszenie odebrali mundurowi w czwartek, 11 lipca, ok. godz. 13.30.

Na miejscu okazało się, że powalone drzewo uszkodziło 6 samochodów.  Dwa – toyota auris i renault clio - są całkowicie zniszczone. Strażacy musieli rozcinać karoserię, żeby się dostać do samochodów i uporządkować teren. Ponadto uszkodzone zostały kolejne renault clio, kia venga, peugeot 107 i audi A4.

Drzewo prawdopodobnie zostało powalone przez wiatr. Świadkowie zdarzenia mówią jednak, że wcale mocno nie wiało. 

W samochodach nikogo nie było, nikomu nic się nie stało. Jednak jak mówią świadkowie, gdyby do zdarzenia doszło godzinę później, kiedy ludzie kończą pracę i idą na parking po samochód, wszystko mogłoby się skończyć tragicznie.

Więcej o sprawie w najbliższym wydaniu Gwarka. (esp)

Pokoik dziecięcy - sprawdź opinie

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.