•   Zamet potrzebuje przede wszystkim spawaczy i ślusarzy, jak również operatorów obrabiarek CNC, mechatroników, mechaników i mechaników utrzymania ruchu.
      Zamet potrzebuje przede wszystkim spawaczy i ślusarzy, jak również operatorów obrabiarek CNC, mechatroników, mechaników i mechaników utrzymania ruchu. Fot. Archiwum Zametu
09.05.2018

Dwa lata po zwolnieniach Zamet szuka pracowników

Tarnogórska “Sorbona” podpisała porozumienie o współpracy z firmą Zamet Budowa Maszyn. Spółka, która jeszcze dwa lata temu zwalniała pracowników, teraz poszukuje nowych.

Do podpisania porozumienia między Wieloprofilowym Zespołem Szkół w Tarnowskich Górach a zakładem Zamet Budowa Maszyn doszło w piątek, 27 kwietnia.

Zamet potrzebuje przede wszystkim spawaczy i ślusarzy, jak również operatorów obrabiarek CNC, mechatroników, mechaników i mechaników utrzymania ruchu. Prezes firmy Tomasz Zyska…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2018 z 08.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.