07.11.2018

Dwa pożary w jednym budynku

Wczoraj strażacy dwa razy gasili pożary pustostanu przy obwodnicy w Tarnowskich Górach. Podejrzewano, że w środku mogą być dwie osoby.

Pierwsze zgłoszenie było przed godz. 13 – że coś się pali w okolicy ogródków działkowych. Okazało się, że pustostan. Spaliła się cała jego drewniana część. Na szczęście nie potwierdziło się podejrzenie, że w środku mogą być dwie osoby. Nie było żadnych poszkodowanych.

Druga interwencja była po godz. 18. Znowu palił się ten sam pustostan. W obu przypadkach jako przypuszczalną przyczynę podano zaprószenie ognia. Jednak nie jest wykluczone, że mogło to być podpalenie. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.