•  Porządku na tarnogórskim dworcu autobusowym pilnuje popularny Pepek, czyli Paweł Mrachacz.
     Porządku na tarnogórskim dworcu autobusowym pilnuje popularny Pepek, czyli Paweł Mrachacz. Fot. Krzysztof Garczarczyk
05.08.2018

Dworzec pod okiem 36 kamer i ochroniarza Pepka

Ochroniarz, jeszcze jako milicjant i policjant znany w mieście ze swojej skrupulatności, nie wszystkim przypada do gustu. Ci, którym zalazł za skórę, utworzyli wydarzenie na Facebooku “MÓWIMY NIE dla ochroniarza MZKP”. Zareagowało na nie około 1800 osób. Jedni domagają się zwolnienia ochroniarza, drudzy doceniają i chwalą.

– Mieliśmy tu już seks damsko-męski w dworcowej toalecie, zdarzają się dilerzy narkotyków i dopalaczy, nastolatki oferujące usługi seksualne, kieszonkowcy i osoby wyłudzające drobne pieniądze – informuje Paweł Mrachacz, emerytowany policjant, znany pod przezwiskiem Pepek, dziś pracownik…


Artykuł ukazał się w GWARKU 31/2018 z 07.08.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.