18.03.2020

Dyrdymały zjadliwego pana Sz.

Lubliniecka prokuratura prowadziła kilkanaście lat temu sprawę internautów, którzy, zgodnie z doniesieniem władz, mieli przekroczyć granice krytyki. Po namierzeniu adresów IP wszystkich nicków okazało się, że jest to… jedna osoba.

Co ciekawe pan pod postem wpisanym pod jednym pseudonimem potrafił za chwilę pod innym nickiem napisać odpowiedź. Dyskutował sam ze sobą, a postronni obserwatorzy mogli odnieść wrażenie, że toczy się rozmowa kilku wtajemniczonych, którzy odkryli macki samorządowej…


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2020 z 17.03.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.