•  Dzieci zaprezentowały specjalny program artystyczny.
     Dzieci zaprezentowały specjalny program artystyczny. Zdjęcia: Archiwum szkoły
11.02.2020

Dzień Babci i Dziadka w Potępie

Około 70 osób wzięło udział w wyjątkowej uroczystości – Dniu Babci i Dziadka, który 5 lutego odbył się w szkole w Potępie.

Sala gimnastyczna była w tym dniu wypełniona po brzegi. Babcie i dziadkowie obejrzeli specjalny program artystyczny, w którym zaprezentowali się najmłodsi uczniowie. Dzieci recytowały wiesze, śpiewały, tańczyły oraz grały na instrumentach. 

Do występów przygotowały je nauczycielki: Gerda Ochman, Maria Grzesiek, Róża Ochman-Szyguła, Marzena Parkitna i Anna Wąs. 

Publiczność nagrodziła występ brawami, na zakończenie dzieci rozdały własnoręcznie wykonane prezenty i zaprosiły dziadków i babcie na słodki poczęstunek.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.