•  Zdjęcie poglądowe.
     Zdjęcie poglądowe. Fot. Pixabay
25.11.2019

Dziecko płakało, ojciec spał. Był poszukiwany przez policję

Było podejrzenie, że mężczyzna jest pijany i nie potrafi się zaopiekować niemowlęciem. Okazało się, że jest trzeźwy, ale za to poszukiwany przez policję.

W ubiegłym tygodniu pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zaalarmował policję, że w mieszkaniu przy ul. Grzybowej w Tarnowskich Górach płacze niemowlę, a drzwi są zamknięte i nikt nie otwiera. Podejrzewał, że opiekujący się nim 28-latek może być pijany.

Okno w mieszkaniu było uchylone i to właśnie przez nie, z pomocą drabiny mechanicznej, strażacy weszli do środka. Okazało się, że faktycznie w środku jest płacząca, 5-dniowa dziewczynka. Mężczyzna spał i niczego nie słyszał. Był jednak trzeźwy. Stwierdził, że ze zmęczenia głęboko zasnął i nie słyszał ani płaczu córki, ani dobijania się do drzwi. Ratownicy medyczni chcieli zabrać dziecko do szpitala, ale nie zgodziła się na to matka, która w międzyczasie wróciła do mieszkania. Jak powiedziała, wyszła tylko na chwilę i zostawiła dziecko pod opieką ojca.

Okazało się jednak, że 28-latek jest poszukiwany przez policję – miał do odsiadki prawie 80 dni. Trafił więc za kratki. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.