•  Zdjęcie poglądowe.
     Zdjęcie poglądowe. Fot. Rafał Reczkin
12.02.2020

Dziecko samo w aucie? Kiepski pomysł

– Robiłam zakupy w jednym z marketów i zauważyłam, że w jednym z samochodów na parkingu, w foteliku jest małe dziecko bez opieki. Odjechałam, ale może powinnam podnieść alarm? – zastanawia się czytelniczka.

Opisuje, że dosyć długo pakowała zakupy do auta, odwiozła wózek, potem jeszcze czekała chwilę, ale nikt z opiekunów dziecka się nie zjawił. – Zastanawiałam się, czy interweniować, ale dziecko spało, choć zaczynało się wiercić, nie było też ekstremalnej pogody. Ale nie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2020 z 11.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.