•  Mł. asp. Damian Konieczny.
     Mł. asp. Damian Konieczny. Fot. Archiwum policji
06.08.2019

Dzielnicowi ze Strzybnicy i Miasteczka Śląskiego powalczą w zawodach

W komendzie tarnogórskiej policji odbyły się eliminacje do XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów „Dzielnicowy Roku 2019”.

Na szczeblu wojewódzkim tarnogórską komendę reprezentować będą mł. asp. Damian Konieczny, dzielnicowy ze Strzybnicy i sierż. szt. Kajetan Bawecki. We wrześniu będą rywalizować z 62 funkcjonariuszami z całego Śląska. Stawką jest tytuł „Dzielnicowego Roku 2019”. Czeka ich sprawdzian w trzech konkurencjach: symulacja przyjęcia interesanta, strzelanie, test wiedzy.(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.