•  Na gali wręczano statuetki Nestor Biznesu.
  •  Na gali wręczano statuetki Nestor Biznesu. Fot. Hanna Kampa
  07.01.2016

  Dzięki za każdą złotówkę

  We wtorek, 5 stycznia w Kaletach odbyła się V Gala Przedsiębiorczości. Na wydarzenie organizowane przez Urząd Miejski przybyło ok. 100 osób. Organizując imprezę, burmistrz Klaudiusz Kandzia chce dziękować przedsiębiorcom za każą złotówkę, która dzięki nim trafia do budżetu miasta.

  Gala nie jest tylko okazją do spotkania i wymiany spostrzeżeń. Wręczane są na niej nagrody – Złote Kowadła Biznesu, dla firm, które szczególnie wyróżniają się na tle całego kaletańskiego biznesu oraz statuetki Nestor Biznesu dla firm utrzymujących się na rynku od 25 lat.

  Złote Kowadła trafiły do Tomasza Rapcinskiego, zajmującego się budowlanką, Janusza Biena, piekarza oraz do architekta Mirosława Koniecznego.

  Więcej o wydarzeniu w papierowym numerze Gwarka.


  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.