17.04.2017

EkoAktywni 2017

Do 28 kwietnia można składać wnioski do nagrody EkoAktywni. Celem konkursu jest nagrodzenie za działalność na rzecz ekologii.

Do konkursu można zgłaszać organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne (np. szkolne kluby ekologiczne) prowadzące działalność lub realizujące programy z zakresu edukacji ekologicznej, ochrony przyrody, profilaktyki zdrowotnej dzieci z obszarów, na których występują przekroczenia standardów jakości środowiska. W tym roku konkurs EkoAktywni 2017 skierowany będzie do organizacji pozarządowych z województwa śląskiego, prowadzących działalność proekologiczną zarówno o charakterze lokalnym i regionalnym.

Formularze zgłoszeń i regulamin dostępne są na stronie www.wfosigw.katowice.pl. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na czerwiec.

Konkurs EkoAktywni organizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach od 2008 r.

(mir)


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2017 z 18.04.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.