•  - Pozdrawiamy z Łeby - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Królowej Jadwigi w Tarnowskich Górach wraz z wychowawcami.
    - Pozdrawiamy z Łeby - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Królowej Jadwigi w Tarnowskich Górach wraz z wychowawcami.
26.08.2015

Ekologiczne pozdrowienia

Niedawno informowaliśmy, że Fundacja na rzecz Dzieci “Miasteczko Śląskie” otrzymała ponad 297 tysięcy złotych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na profilaktykę zdrowotną dzieci. Wyjazdy do nadmorskich miejscowości już  się rozpoczęły.

Fundacja od 1994 roku realizuje programy profilaktyki zdrowotnej dzieci, polegające na monitorowaniu szkodliwego działania ołowiu oraz przeciwdziałaniu skutkom zatruć. Jak poinformował Andrzej Pilot, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, dofinansowane wyjazdy mają na celu poprawę stanu zdrowia dzieci. W leczniczych, 2-tygodniowych turnusach ma wziąć udział w sumie 850 dzieci z: Miasteczka Śląskiego, Tarnowskich Gór, Kalet, Ożarowic i Świerklańca.

Dofinansowanie wyjazdu jednego dziecka wynosi 350 zł.


Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.