• W siatkówce juniorek najlepsza w powiecie tarnogórskim jest drużyna Ekonomika.  
    W siatkówce juniorek najlepsza w powiecie tarnogórskim jest drużyna Ekonomika.   Fot. archiwum
11.03.2020

Ekonomik pierwszy pod siatką

Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej w Tarnowskich Górach najlepsze w powiatowej Licealiadzie w siatkówce juniorek. W rywalizacji uczestniczyło jedenaście szkolnych drużyn, z których cztery najlepsze spotkały się w marcowym finale.

Ekonomik wyprzedził kolejno drużyny II LO im. Stanisława Staszica, I LO im. Stefanii Sempołowskiej i ZS Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Paulina Wojciechowska, Julia Piątek, Julia Bielejec, Julia Kowalska, Julia Jarosz, Natalia Kosmała, Alicja Sąpór-Koralewicz, Dominika Garcorz, Beata Czaja, Nikola Witula, Iwona Trąbecka, Klaudia Pakos, Karolina Dąbrowska.Nauczyciele prowadzący drużynę: Agata Światły, Jolanta Winszczyk. (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.