•  
      Fot. SG RP
08.11.2018

Etap w drodze do szczęścia. Pakistańczycy w Pyrzowicach

Polska nie jest krajem, gdzie chcieliby zostać na zawsze. Jest natomiast otwartą bramą do całej zachodniej Europy. Dlatego próbują przez nią przejść i dołączyć do swoich w Niemczech, Austrii, Francji.

Lotnisko w Pyrzowicach. 29 października ląduje samolot z Dubaju. Wśród pasażerów jest pięć osób trzymających się razem: mężczyzna, kobieta i troje dzieci. Wraz z innymi pasażerami stoją w kolejce do kontroli dokumentów przed przekroczeniem granicy Rzeczypospolitej Polskiej.…


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2018 z 06.11.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.