• Od piątku na placu obok harcówki będzie czynna strefa kibica.
    Od piątku na placu obok harcówki będzie czynna strefa kibica. Fot. Jarosław Myśliwski
08.06.2016

Euro 2016 w Kaletach

Niektóre gminy nie poradziły sobie z organizacją strefy kibica, ale udało się to w Kaletach. Od piątku, 10 czerwca liczący ponad 5 metrów ekran kina letniego oraz specjalnie przygotowany namiot będą czekały na widzów każdego dnia, na placu targowym u zbiegu ulic Gwoździa i 1 Maja. Wstęp wolny.

– W naszej strefie kibica zostaną wyświetlone wszystkie transmitowane przez telewizję. Serdecznie zapraszamy – mówi Klaudiusz Kandzia, burmistrz Kalet. – W organizacji strefy ułatwieniem było to, że miasto ma sprzęt do kina plenerowego. Wcześniej wyświetlaliśmy tylko filmy, teraz będą transmisje z spotkań piłkarskich. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.