• 20.01.2019

  Europejski hokej na tarnogórskiej hali

  8 reprezentacji hokeja na trawie wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Europy Kobiet do lat 21. Na hali sportowej w Tarnowskich Górach między 18 a 20 stycznia grały najlepsze zespoły kobiece, m.in. Czeszki, obrończynie tytułu sprzed dwóch lat, reprezentacja Polski oraz Turczynki, które okazały się wielką niespodzianką turnieju. Ale mistrzowski tytuł zdobyły Rosjanki.

  W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje Austrii, Białorusi, Czech, Rosji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy i Polski. Turcja zajęła miejsce Włoch, które zrezygnowały z udziału i okazała się sensacją turnieju. Ostatecznie zajęła IV miejsce po przegranej ze Szwajcarią w meczu o III miejsce. W…


  Artykuł ukazał się w GWARKU 4/2019 z 22.01.2019

  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.