•  
      Fot. OSP Pniowiec
10.01.2020

Ewakuacja w szkole w Strzybnicy

Dziś, 10 stycznia strażacy odebrali zgłoszenie ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Strzybnicy – miano tam rozpylić nieznaną substancję.

Jak informuje asp. Wojciech Poloczek, rzecznik tarnogórskiej komendy PSP, ze szkoły ewakuowano uczniów i pracowników szkoły. Pomiary przeprowadzone przez strażaków nie wykazały jednak obecności żadnej niebezpiecznej substancji.

Niektórych uczniów odebrali już rodzice, inni wrócili do szkoły. Kolejni są badani przez zespół ratownictwa medycznego, bo źle się poczuli.

Na razie dyrekcja szkoły nie udziela szczegółowych informacji w tej sprawie. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.