•  To ogromny sukces polskiego futsalu kobiet, a Wiktoria Aumiiller znacząco się do niego przyczyniła. To jej bramka przesadziła o wygranej Polek.
     To ogromny sukces polskiego futsalu kobiet, a Wiktoria Aumiiller znacząco się do niego przyczyniła. To jej bramka przesadziła o wygranej Polek. Fot. Archiwum prywatne
20.12.2018

Fantastyczna Wiktoria i triumf polskich piłkarek

Tarnogórzanka Wiktoria Aumiiller wraz z reprezentacją Polski piłki nożnej kobiet niesłyszących zdobyła złoty medal na 5. Mistrzostwach Europy Głuchych w Futsalu, które między 6 a 14 grudnia odbyły się w Tampere w Finlandii. Polki wygrały mecz z Niemkami w dogrywce 6:5, a decydującą bramkę strzeliła właśnie Wiktoria!

– Do Finlandii jechałyśmy pełne chęci zdobycia medalu. Wiedziałyśmy, że będzie trudno, że jest dużo silnych zespołów, ale wiedziałyśmy też, że jesteśmy dobrze przygotowane i mamy mocną ekipę. Turniej zaczęłyśmy wspaniałe, z pierwszego miejsca w grupie awansowałyśmy do ćwierćfinału, gdzie zmierzyłyśmy…


Artykuł ukazał się w GWARKU 1/2019 z 31.12.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.