•  W Koszwicach czekają na mistrzów kielni i patelni.
     W Koszwicach czekają na mistrzów kielni i patelni. Fot. archiwum
24.08.2018

Festiwal Zupy w Koszwicach

Karczma-Koszwice w Koszwicach w gminie Pawonków w powiecie lublinieckim zaprasza na II Festiwal Zupy, który odbędzie 25 sierpnia (sobota) o godz. 15. Wstęp wolny.

– Festiwal Zupy to znakomita okazja do zaprezentowania swoich pasji i umiejętności kulinarnych. To konkurs dla wszystkich, którzy potrafią ugotować smaczną zupę. W konkursie uczestniczyć może każdy, dla kogo gotowanie jest zawodem, przyjemnością oraz pasją. Można też przyjść z rodziną i znajomymi na degustację – mówi Mateusz Wrzyciel pomysłodawca festiwalu.

Impreza plenerowa otwarta jest dla wszystkich: od najmłodszych po seniorów! Wśród atrakcji: degustacje, stoiska rękodzielników i lokalnych producentów, dmuchańce i inne zabawy dla najmłodszych, losowanie nagród wśród publiczności, a na zakończenie zabawa taneczna wraz z DJ Ricardo. W konkursie mogą brać udział: restauracje, zajazdy, gospodarstwa agroturystyczne, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia rozwoju wsi i osoby fizyczne.

Uczestnicy będą oceniani przez jury i publiczność. Przewodniczącym jury będzie Remigiusz Rączka. Więcej informacji na stronie: www.karczma-koszwice.pl.


Artykuł ukazał się w GWARKU 32/2018 z 14.08.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.