•  Filip Szeląg - po raz trzeci halowy mistrz Polski juniorów w łucznictwie.
     Filip Szeląg - po raz trzeci halowy mistrz Polski juniorów w łucznictwie.
24.03.2019

Filip Szeląg z Tworoga został mistrzem Polski

Filip Szeląg z Tworoga został halowym mistrzem Polski juniorów w łucznictwie, w kategorii łuków bloczkowych. To jego trzeci tytuł mistrzowski z rzędu!

XXXIV Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców odbyły się 23 i 24 marca w Wilkowicach. Uczestniczyło w nich kilkuset zawodników. Filip Szeląg, reprezentant klubu A3D Toszek, najpierw pomyślnie przeszedł kwalifikacje, a po wygraniu wszystkich pojedynków w konkurencji indywidualnej łuku bloczkowego wywalczył I miejsce i mistrzowski tytuł – po raz trzeci z rzędu. Najlepszy był również w 2017 i 2018 roku. 

To olbrzymi sukces, ale nie jedyny, jaki w ostatnim czasie odniósł Filip Szeląg. 9 marca na Halowych Mistrzostwach Klubów Śląska w Stolarzowicach wywalczył I miejsce w łukach bloczkowych, ale w kategorii seniorów. W lutym zespół bloczkowy A3D Toszek w składzie: Łukasz Przybylski, Filip Szeląg, Władysław Andruszkiewicz i Marcin Szeląg zajął I miejsce na halowych mistrzostwach Polski seniorów w Wilkowicach. Filip wywalczył też tytuł halowego mistrza Dolnego Śląska w Świebodzicach – indywidualnie i drużynowo, razem z Marcinem Szelągiem i Gabrielem Kozłowskim.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.