•  Filip Szeląg łączy studia na Politechnice Gliwickiej z częstymi treningami.
     Filip Szeląg łączy studia na Politechnice Gliwickiej z częstymi treningami. Fot. Archiwum prywatne
06.01.2019

Filip wystrzelał miejsce w kadrze Polski

Na grudniowej sesji rady gminy Tworóg w szczególny sposób wyróżniono Filipa Szeląga. Młody łucznik z imponującymi sukcesami na koncie otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia oraz dyplom uznania. Jest najlepszym juniorem w Polsce, a na imprezach zagranicznych zajmuje coraz wyższe lokaty.

Filip Szeląg trenuje łucznictwo od wielu lat. Reprezentuje Klub Łuczniczy A3D Toszek, który w ubiegłym roku przez Polski Związek Łuczniczy został uznany za najlepszy w konkurencji łuków bloczkowych. Tworożanin ma w tym duży udział. Wraz z kolegą…


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2019 z 08.01.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.