•  
      Fot. Pixabay
01.06.2018

Filmowa scena na Szpitalnej

W sobotę, 2 czerwca na ul. Szpitalnej w Piekarach Śląskich kręcona będzie jedna ze scen filmu „Żelazny most”.

Jak informuje piekarski magistrat, wśród aktorów, którzy pojawią na planie filmowym, będą Bartłomiej Topa, znany m.in. z filmów Wojciecha Smarzowskiego oraz Łukasz Simlat, który wystąpił np. w filmach „PitBull”, „Świadek koronny” czy serialu „BrzydUla”.

Akcja filmu “Żelazny most” rozpoczyna się w momencie, gdy wskutek tąpnięcia mąż bohaterki zostaje uwięziony pod ziemią, a jego los jest nieznany. Żona zaginionego oraz jego przyjaciel, których łączy romans, rzucają się w wir akcji ratunkowej, mając nadzieję na ocalenie nie tylko zaginionego, ale także własnych sumień.

W rolę kochanków wcielą się Julia Kijowska i Bartłomiej Topa. W rolę zaginionego męża - Łukasz Simlat.

Z utrudnieniami w ruchu muszą się liczyć kierowcy. Część ul. Szpitalnej, od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Janty, w godzinach 12.45-14.30 zostanie wyłączona z ruchu. Godziny pracy ekipy filmowej są jedynie orientacyjne. Utrudnienia w ruchu na ul. Szpitalnej mogą zostać odwołane wcześniej lub później. Ponadto część miejsc parkingowych będzie niedostępna już od wieczora 1 czerwca.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.