•  Dziecko to dziś ważny gość weselny, któremu należy zapewnić specjalne atrakcje.
     Dziecko to dziś ważny gość weselny, któremu należy zapewnić specjalne atrakcje.
09.03.2019

Finger food z muzyką w tle

Tradycyjne śląskie wesela odchodzą w zapomnienie. Obecnie młode pary coraz częściej zapraszają na przyjęcia z serwowanymi, innowacyjnymi daniami, przekąskami w formie bufetu i pokazami live cooking. A równolegle odbywa się miniparty dla najmłodszych gości.

Przesiadywanie za masywnym, ustawionym w "podkowę" stołem, to już przeszłość. Państwo młodzi dużo chętniej zapraszają gości do zajmowania miejsc przy mniejszych, okrągłych stołach, które umożliwiają swobodną degustację, ale również ułatwiają integrację. Coraz bardziej pożądanym elementem wesela jest też motyw przewodni, jakiemu…


Artykuł ukazał się w GWARKU 10./2019 z 05.03.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.