•  Na tym terenie Hemarpol chce umiejscowić trzy inwestycje.
     Na tym terenie Hemarpol chce umiejscowić trzy inwestycje. fot. Jarosław Myśliwski
24.04.2019

Firma chce budować zakład przerobu odpadów

Hemarpol przymierza się do kolejnej inwestycji w Kaletach. Tym razem ma to być budowa Zakładu Przerobu Odpadów z instalacjami towarzyszącymi.

Na terenach pomiędzy linią kolejową a ul. Lubliniecką w Kaletach Hemarpol chce umiejscowić trzy inwestycje. Przynajmniej tyle toczy się postępowań mających na celu uzyskanie pozwoleń. – Dla mieszkańców wszystkie są kontrowersyjne. W pobliżu są domy mieszkalne i…


Artykuł ukazał się w GWARKU 17/2019 z 20.04.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.