• Nagrodzona fotografia została wykonana w październiku podczas jego podróży do Iranu
    Nagrodzona fotografia została wykonana w październiku podczas jego podróży do Iranu Fot. Łukasz Kowalski
23.01.2020

Fotografia Łukasza Kowalskiego nagrodzona

Zdjęcie autorstwa Łukasza Kowalskiego zostało docenione na prestiżowym konkursie Monochrome Photography Awards 2019.  Fotografia zdobyła II miejsce w kategorii street.

Konkurs jest dedykowany fotografii czarno-białej – tematem są portrety, krajobrazy, architektura, przyroda. W sumie jest 13 kategorii, podzielonych na prace profesjonalistów i amatorów. W tym roku zgłoszono prawie 6 tys. zdjęć z 89 krajów.

Zdjęcie Łukasza Kowalskiego zajęło II miejsce w kategorii street amatorów. Zostało wykonane w październiku podczas jego podróży do Iranu. Przedstawia kobietę w meczecie Vakil.

Łukasz Kowalski ma na koncie sporo nagród i wyróżnień. Na Monochrome Photography Awards jego zdjęcia doceniano w 2016 i 2018 roku.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 3/2020 z 21.01.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.