• Piotr Duda, przewodniczący NSZZ "Solidarność" oraz prezes Andrzej Pilot odwiedzili dzieci, których wypoczynek w Jaworzynce został dofinansowany przez Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
    Piotr Duda, przewodniczący NSZZ "Solidarność" oraz prezes Andrzej Pilot odwiedzili dzieci, których wypoczynek w Jaworzynce został dofinansowany przez Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Fot. Archiwum
09.08.2016

Fundusz na letni wypoczynek

– 1 mln 700 tys. zł przeznaczył fundusz na profilaktykę zdrowotną, połączoną z edukacją ekologiczną, które realizowane są w czasie tegorocznych wakacji. Skorzysta z nich około 9 000 dzieci – mówi Andrzej Pilot, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Jeden z ośrodków to Kompleks Wypoczynkowy “Jano” w Jaworzynce.

Kolonie w Beskidach zorganizowała Fundacja na rzecz Zdrowia Dzieci i Młodzieży Regionu Śląsko–Dąbrowskiego im. Grzegorza Kolosy. Po Chorągwi Śląskiej Związku Harcerstwa Polskiego to największym organizator wyjazdów, dofinansowanych przez katowicki WFOŚiGW. W tym roku fundusz wsparł wyjazdy wakacyjne dla podopiecznych fundacji harcerzy 600 tys. zł. Z tych wyjazdów skorzysta około 2,5 tys. dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów.

(mir)

Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


Artykuł ukazał się w GWARKU 33 z 13.08.2016

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.