22.02.2018

Garnitur na wdechu zatrzymanym przez świat

Ubieranie się warto zacząć od kupna dobrego lustra. Potem trzeba się w nim przejrzeć i zobaczyć siebie takim, jakim się jest, a nie siebie takim, jakim chciałbyś się widzieć. Od tego zależy efekt.

– Metka nie czyni ubrania, z nikogo nie zrobi eleganta – mówi Małgorzata Pawelec, mistrzyni krawiectwa. Jej zdaniem w wyjątkowym dniu, jakim niewątpliwie jest dzień ślubu, panowie powinni być ubrani wyjątkowo. A wyjątkowe ubranie to ubranie szyte na…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 8/2018 z 20.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.