•  Czy ktoś widział Elvisa?
     Czy ktoś widział Elvisa? Fot. Archiwum prywatne
14.09.2018

Gdzie jest Elvis z Bobrownik Śląskich?

Kilka dni temu zaginął kot Elvis z Bobrownik Śląskich. Ostatni raz był widziany na ul. Przedwiośnia. W Bobrownikach Śląskich i na Osadzie Jana oraz okolicy szuka go stęskniona rodzina, w tym dwójka dzieci.

Elvis ma biało-czarne ubarwienie. Ma charakterystyczną czarną głowę z jedną białą plamką. Jest rocznym, wykastrowanym kotem, nieco płochliwym, ale reaguje na imię. 

Jego właściciele obawiają się, że jest zamknięty w jakimś pomieszczeniu np. garażu lub piwnicy i nie umie stamtąd się wydostać. 

Telefon kontaktowy do właścicieli: 606-875-719. (aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.