•  Rozpoczyna się egzamin w Gimnazjum nr 4 w Tarnowskich Górach.
     Rozpoczyna się egzamin w Gimnazjum nr 4 w Tarnowskich Górach. Fot. Jacek Tarski
10.04.2019

Gimnazjaliści rozpoczęli egzaminy

Egzamin gimnazjalny rozpoczął się tak, jak planowano. W środę, 10 kwietnia, punktualnie o godz. 9. uczniowie III klas Gimnazjum nr 4 w Tarnowskich Górach zaczęli pisać sprawdzian z języka polskiego.

W szkole nie strajkują tylko katechetki. Jak mówi dyrektor Beata Drzewiecka, pozostali członkowie komisji egzaminacyjnej to osoby spoza szkoły, m.in. niestrajkujący nauczyciele z innych placówek. Byliśmy na miejscu, atmosfera wśród młodzieży była dobra, uczniowie mieli tremę, ale, jak mówili, obawiali się wyłącznie samego egzaminu, nie zaś tego, że mógł się nie odbyć. O tym, że wszystko będzie się odbywać zgodnie z planem było wiadomo już dzień przed.

W innych tarnogórskich szkołach egzamin również zorganizowano zgodnie z planem. (JT)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.