09.11.2017

Golf spłonął, opel dachował

Dziś w nocy strażacy dostali wezwanie do pożaru vw golfa w Lasowicach. Samochód był cały w ogniu. Z kolei w Starych Tarnowicach ktoś zauważył w polu przewrócone auto. Kierowcy nie było.

Ok. godz. 3 nad ranem strażacy interweniowali na ul. Broniewskiego w Lasowicach. Vw golf IV spłonął, szacowane straty - 5 tys. zł. Policja nie wyklucza podpalenia. Sprawą zajmie się biegły.

Zgłoszenie o oplu astrze w polu przy ul. Janasa w Starych Tarnowicach było tuż przed północą. Ktoś zadzwonił i powiedział, że samochód leży na dachu, a w środku nikogo nie ma. Policjanci przeszukali teren w pobliżu, ale też nikogo nie znaleźli. Wezwano pomoc drogową, auto przetransportowano na strzeżony parking.

W obu przypadkach szybko ustalono właścicieli samochodów, jednak nie zastano ich pod adresem zamieszkania. Trwa ustalanie miejsca ich pobytu.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.