•  Tak przed świętami wyglądała posesja przy ul. Górniczej 53.
     Tak przed świętami wyglądała posesja przy ul. Górniczej 53. Fot. Archiwum czytelniczki
06.04.2018

Górnicza ze śmieciami

W ubiegłym roku pisaliśmy o wrakach samochodów, które stały przy ul. Górniczej 53 w Tarnowskich Górach. Po naszej interwencji administrujący nieogrodzoną posesją ZGM ustalił ich właściciela, który usunął stare auta.

Teraz mieszkańcy ulicy Górniczej zwrócili się do naszej redakcji ponownie. – Tak wygląda teren przed naszą bramą wjazdową. Jeszcze rok temu stały tam spalone samochody, teraz pozostały resztki plastików, zużyta papa z dachu, szkło i śmieci. Nikt…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 15/2018 z 10.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.