•  Stowarzyszenie "Góry Kultury" w sierpniu po raz kolejny organizuje grę miejską.
     Stowarzyszenie "Góry Kultury" w sierpniu po raz kolejny organizuje grę miejską. Fot. Archiwum stowarzyszenia
05.07.2018

Gra z Blanką de Paiva w roli głównej

Stowarzyszenie “Góry Kultury” z Tarnowskich Gór w sierpniu organizuje grę miejską dedykowaną postaci Blanki de Paiva, żony Guido Donnersmarcka, kobiety znanej w całej Europie, której życie kryje wiele tajemnic, zagadek i ciekawostek. Organizacja otrzymała właśnie 3 tys. zł dotacji z Fundacji Tesco na projekt.

– Ubiegłoroczna współpraca z Fundacją Tesco przebiegła bardzo pomyślne, sposób przekazania dotacji i rozliczenie był przyjazny i czytelny, więc po raz kolejny postanowiliśmy wystartować w konkursie. Tym razem zasady były nieco inne: nie jedna, a trzy organizacje otrzymały grant, udało nam…


Artykuł ukazał się w GWARKU 26/2018 z 03.07.2018

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.