•  Wystawę w MOK-u można oglądać do 31 marca.
     Wystawę w MOK-u można oglądać do 31 marca. Fot. Archiwum MOK-u
09.03.2018

Grafika w starym kinie

- Szczególną uwagę zwracam na oczy, które są zwierciadłem duszy – mówi miasteczkowianka Anna Foks. Jej wystawę “Ilustracje o kobietach” w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim można oglądać do końca marca.

Na wystawie prezentowane są prace poświęcone kobietom. Jak mówi autorka "wyjęła je z szuflady". Większość można zobaczyć po raz pierwszy. Tylko dwie czarno-białe zostały pokazane w 2014 r. na wystawie w Tarnogórskim Centrum Kultury w ramach festiwalu Muzyka na Plan.…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.