12.02.2020

Grasz w squasha? Zapisz się do ligowych rozgrywek

Hala Sportowa w Tarnowskich Górach organizuje X sezon ligowych rozgrywek w squasha.

Zawody adresowane są do wszystkich graczy o różnym stopniu zaawansowania. O rozstawieniu w lidze zadecydują wyniki turnieju kwalifikacyjnego, który odbędzie się w sobotę, 15 lutego. Rozgrywki ligowe ruszą 24 lutego.

Wpisowe do ligi wynosi 30 zł, wynajem kortu na mecz ligowy to koszt 35 zł bez względu na porę dnia i dzień tygodnia. Uczestnicy sekcji squash mogą uzyskać 50 proc. zniżki na wpisowe do ligi.

Zwycięzcy otrzymają puchary, a dla zdobywców podium Restauracja Modra ufundowała 3 vouchery na obiad/kolację. Wśród uczestników ligi, którzy rozegrają wszystkie 4 rundy zostanie rozlosowana nagroda specjalna: Weekend z Lexusem Katowice!

Zapisy do Ligi: Biuro Obsługi Klienta w Hali Sportowej, tel. 32-393-39-51, e-mail: hala.zok@parkwodny.com.pl (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.