•  Hania Dramska-Manterys.
     Hania Dramska-Manterys. Fot. archiwum Grizzly Judo Wieszowa
02.12.2019

Grizzly Judo w Wieszowie

23 listopada w Tarnowskich Górach odbyła się kolejna runda Śląskiej Ligi Judo. Po raz pierwszy wystąpiły w niej dzieci z sekcji Grizzly Judo Wieszowa, które poznają tajniki tego sportu pod okiem trenera-koordynatora Krzysztofa Gadacza i trenera Daniela Manterysa.

Swoje kategorie kategorie wagowe wygrały Hanna Dramska-Manterys i Bianka Szyndler, drugie lokaty zajęli Nikodem Piernikarczyk i Karol Maniecki, a trzeci był Mikołaj Iwanowicz. – Nasza sekcja, związana z Czarnymi Bytom, istnieje od zeszłego roku, a udział w listopadowych zawodach Śląskiej Ligi Judo w Tarnowskich Górach był naszym debiutem. Mamy trzy grupy dzieci: przedszkolaków, z klas I-III i od klasy IV w górę, w sumie około 35 osób. W przyszłym roku chcemy już regularnie uczestniczyć w zawodach judo – informuje trener Manterys. (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.