•  
      Fot. Archiwum policji
03.10.2018

Grozili nastolatkowi w autobusie

Do tarnogórskiej komendy policji przyszedł 17-latek. Powiedział, że w autobusie podeszło do niego dwóch nastolatków i zaczęli mu grozić pobiciem.

Mało tego, starszy napastnik wyciągnął nóż. Policjanci z komisariatu w Zbrosławicach zatrzymali sprawców - 16 i 17 -letniego, mieszkańców powiatu tarnogórskiego. Okazało się, że trzy miesiące wcześniej 16-latek wraz z innymi mężczyznami pobił zgłaszającego. Wtedy sąd przyznał agresorowi nadzór kuratorski. Tym razem może trafić do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Drugi napastnik, 17-latek też usłyszał zarzuty gróźb karalnych. Policjanci będą dla niego wnioskować o tymczasowy areszt. Grozi mu 2 lata więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.