• Niektórzy miasteczkowscy radni zwracają uwagę, że miasto niepotrzebnie utrudnia mieszkańcom oddawanie odpadów budowlanych do PSZOK-u i te potem lądują w lasach.
    Niektórzy miasteczkowscy radni zwracają uwagę, że miasto niepotrzebnie utrudnia mieszkańcom oddawanie odpadów budowlanych do PSZOK-u i te potem lądują w lasach. Fot. Archiwum Gwarka
25.10.2017

Gruz tylko z papierkiem z magistratu

W Miasteczku Śląskim papy i styropianu nie można oddać do punktu zbiórki odpadów. Ale już nie ma przeszkód, by się ich pozbyć przy zbiórce odpadów wielkogabarytowych.

W żyglińskim punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych papa i styropian nie są przyjmowane. Uznano je za odpad niebezpieczny, którego utylizacja jest droga. Przy czym jak zaznaczają urzędnicy miasteczkowskiego magistratu, brak możliwości oddawania papy i styropianu w PSZOK-u…


Artykuł ukazał się w GWARKU 42/2017 z 24.10.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.