•  Grzegorz Bien wraz z uczestnikami warsztatów kulinarnych.
     Grzegorz Bien wraz z uczestnikami warsztatów kulinarnych. Fot. Hanna Kampa
03.12.2017

Grzegorz Bien uczył gotować w Gastronomiku

Grzegorz Bien, pochodzący z Kalet uczestnik programu kulinarnego MasterChef, prowadził warsztaty dla uczniów tarnogórskiego “Gastronomika”.

Grzegorz Bien (20 l.) jest zwycięzcą II edycji programu kulinarnego telewizji TVS "8 smaków Europy". Uczestniczył też w piątej edycji programu MasterChef, emitowanego na antenie TVN. Bien jest absolwentem Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach, w którym…


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2017 z 05.12.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.