• W "Sorbonie" konieczna jest naprawa izolacji, co ma uchronić budynek przed wilgocią. W przeciwnym razie szkoła musiałaby nieustannie zwalczać zagrzybienie w klasach na najniżej kondygnacji.
    W "Sorbonie" konieczna jest naprawa izolacji, co ma uchronić budynek przed wilgocią. W przeciwnym razie szkoła musiałaby nieustannie zwalczać zagrzybienie w klasach na najniżej kondygnacji. Fot. Hanna Kampa
13.03.2018

Grzyb, zacieki i brud. Sanepid w szkołach

Grzyb w suterenach, zalane sufity w klasach, brudne sale gimnastyczne. To codzienność tarnogórskich szkół średnich. Ze względu na zły stan sanitarny pomieszczeń w niektórych placówkach, sanepid nakazał ich remonty.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, czyli tzw. Mechanik przez długi czas zmagał się z przeciekającym dachem. Firma, która go naprawiała 10 lat temu przestała istnieć, był zatem problem z egzekwowaniem gwarancji.

W końcu starostwo zleciło naprawę dachu innemu…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.