• 04.09.2017

  Grzybobranie na bogato (FILM)

  Podczas kolejnych edycji tej imprezy zawsze była dobra zabawa, ale grzybów zwykle brakowało. Tym razem, mimo że pogoda nie rozpieszczała, na scenie ustawiono imponujące kosze tego, w co obfitują kaletańskie lasy.

  Jury miało twardy orzech do zgryzienia, oceniając zbiory grzybiarzy, przyniesione na VII Rodzinne Grzybobranie, które w niedzielę odbyło się w Kaletach. W szranki stanęli wytrawni zbieracze, których można podejrzewać o posiadanie specjalnego zmysłu do odnajdywania grzybów. W…

  Grzybobranie w Kaletach

  Artykuł ukazał się w GWARKU 35/2017 z 05.09.2017

  komentarze
  z gmin
  z gmin
  z gmin
  z gmin
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.