•  Trener Krzysztof Górecko wierzy, że jego drużyna zaprezentuje się dobrze nie tylko w lidze, ale także w rozgrywkach pucharowych.
     Trener Krzysztof Górecko wierzy, że jego drużyna zaprezentuje się dobrze nie tylko w lidze, ale także w rozgrywkach pucharowych. Fot. Archiwum
01.03.2020

Gwarek chce być w piątce i stawia na Puchar Polski

Piłkarze tarnogórskiego Gwarka zakończyli okres przygotowawczy do rundy rewanżowej. Już w sobotę, 7 marca nasi trzecioligowcy rozegrają pierwszy mecz rundy wiosennej, mierząc się na wyjeździe ze Śląskiem II Wrocław, liderem grupy trzeciej.

– Jestem zadowolony z zimowego okresu przygotowawczego. Praktycznie to, co sobie zakładaliśmy, udało się wykonać. Trenowaliśmy na "Jordanie", w hali jednostki wojskowej, mieliśmy zajęcia na siłowni, rozegraliśmy kilka meczów sparingowych. Szczególnie dużo uwagi poświęciliśmy ćwiczeniu ataku pozycyjnego, z czym na…


Artykuł ukazał się w GWARKU 9/2020 z 03.03.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.