•  Bardzo nerwowa była końcówka derbowego meczu.
     Bardzo nerwowa była końcówka derbowego meczu. Fot. Alicja Jurasz
16.04.2019

Gwarek wygrał derby z Ruchem

Na ten mecz czekało wielu kibiców. Dziś, 16 kwietnia o godz. 18 w III-ligowych derbach Ruch Radzionków podejmował na własnym boisku Gwarka Tarnowskie Góry. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 1:0.

Jedyna bramka tego spotkania padła w 3. min, kiedy Sławomir Pach z Gwarka pewnie wykorzystał rzut karny. Potem oba zespoły miały dogodne sytuacje, żeby zmienić wynik, ale nie przekładały się na gole. 

Bardzo nerwowa była końcówka - i na trybunach, i na boisku, zwłaszcza po doliczeniu 5 minut gry przez sędziego. Okazję do zdobycia bramki miał wtedy Tomasz Harmata, ale strzał okazały się niecelny i ostatecznie Ruch przegrał 0:1. (aj)

Ruch: Stambuła - Trzcionka, Banaś, Gieroń, Skalski, Staszowski, Pietryga (77. Harmata), Hermasz (64. Rocki), Krzemień, Kopeć, Piecuch (56. Szromek). Trener: K. Rakoczy.

Gwarek: Wiśniewski - Dzido, Cholerzyński, Pipia, Fonfara (77. Cymerys), Timochina, Jarka (85. Joachim), Śliwa, Oziębała, Pach (80. Pikul), Dyląd. Trener: K. Górecko.

Żółte kartki: Stambuła 26., Gieroń 88., Trzcionka 90. - Śliwa 6, Dyląd 26., Pach 57.


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.