•  Mimo pory mecz oglądała pełna trybuna kibiców. Gwarek wygrał 2:0.
     Mimo pory mecz oglądała pełna trybuna kibiców. Gwarek wygrał 2:0. Zdjęcia: Tygodnik Gwarek
08.10.2019

Gwarek wygrał z Ruchem Chorzów!

To był historyczny mecz dla Gwarka Tarnowskie Góry i jego kibiców. Na własnym stadionie zmierzył się z Ruchem Chorzów – drużyną, która 14-krotnie w swojej historii sięgała po tytuł mistrza Polski. Tarnogórzanie wygrali mecz 2:0.

Pierwszą bramkę zdobył w 24. min Kamil Bętkowski, drugą w 73. min – Przemysław Oziębała. Sporo działo się też poza boiskiem. Mecz był zabezpieczony przez policję. Nad spokojnym przebiegiem czuwało kilkuset funkcjonariuszy. 

Mecz odbył się bez udziału kibiców gości, ale i tak grupa ponad 100 osób przyjechała pod stadion Gwarka. Skończyło się jednak tylko na okrzykach. (aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.