23.05.2017

Gwarek: zdrowie i uroda - bezpłatny magazyn

Przedstawiamy drugi numer bezpłatnego magazynu Zdrowie i Uroda. Pismo, które ukazuje się jako dwumiesięcznik, jest wydawane z myślą o czytelnikach zainteresowanych nowoczesnymi metodami dbania o zdrowie, wygląd i sylwetkę.

Lato w pełni, więc tym razem przygotowaliśmy dla Państwa numer wakacyjny. Piszemy m.in. o tym, jakiej pielęgnacji wymaga opalona skóra, jak wybrać modny i dobrany do sylwetki strój kąpielowy, czy w jaki sposób dbać o stopy w upalne dni.

Nie brakuje też tematów kontrowersyjnych. Odpowiadamy na pytanie, czy popularny wśród gwiazd zabieg tzw. wampirzego liftingu jest bezpieczny, kiedy świeżo upieczona mama powinna wrócić do formy po ciąży, opowiadamy historię osób uzależnionych od jedzenia i ujawniamy, w których produktach żywnościowych jest przemycany cukier i w jaki sposób tę informację ukrywa przed nami branża spożywcza.

Magazyn kolportujemy na terenie całego powiatu tarnogórskiego, jest też dokładany do części nakładu tygodnika Gwarek - listę punktów, w których nasz tygodnik będzie sprzedawany razem z magazynem, można odnaleźć poniżej.

Gazeta_medyczna_-_dystrybucja.pdf

Załączamy też elektroniczną wersję pisma. Gwarek_Zdrowie_i_uroda_nr_3_pazdziernik_2017.pdf

Redakcja tygodnika Gwarek


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.