23.05.2017

Gwarek: zdrowie i uroda - bezpłatny magazyn

Prezentujemy trzeci numer magazynu Zdrowie i Uroda - dwumiesięcznika wydawanego dla czytelników zainteresowanych nowinkami ze świata medycyny, dietetyki i kosmetologii, zwolenników zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.

Na łamach magazynu m.in. tekst o naturalnych spalaczach tłuszczu i kosmetykach w stylu eko. Wyjaśniamy, jak biegać z korzyścią dla zdrowia i czym tak naprawdę jest RLS. Rozpoczynamy też cykl artykułów dla młodych rodziców – tym razem podejmujemy temat pielęgnacji stóp malucha i zakupu pierwszych butów. W numerze również lokalne efekty zmian związanych z tzw. Siecią szpitali, czyli gdzie do lekarza w weekendy i święta.

Magazyn kolportujemy na terenie powiatu tarnogórskiego, jest też dokładany do części nakładu tygodnika Gwarek. Wersję elektroniczną mogą Państwo bezpłatnie pobrać ze strony gwarek.com.pl.

Redakcja tygodnika Gwarek.

Gazeta_medyczna_-_dystrybucja.pdf

Załączamy też elektroniczną wersję pisma. Gwarek_Zdrowie_i_uroda_nr_3_pazdziernik_2017.pdf

Redakcja tygodnika Gwarek


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.