16.09.2019

Gwarki 2019 i Dni Piekar Śląskich. Artyści - ściśle tajne

W Tarnowskich Górach ceny występów w czasie Gwarków trzymane są w tajemnicy. Podobnie jest w Piekarach Śląskich. Podobno tak stanowi prawo. W Radzionkowie i Kaletach mówią o honorariach płaconych w publicznych pieniędzy otwarcie. Czy tam prawo nie obowiązuje?

Ile za koncert w czasie "Gwarków" wzięła Katarzyna Nosowska? Ile kosztował występ Wojciecha Gąssowskiego? Jaką kwotę trzeba było zapłacić za kapelę grającą covery ELO? Okazuje się, że co prawda pieniądze wydane na tych i innych artystów występujących na dorocznym święcie Tarnowskich…


Artykuł ukazał się w GWARKU 37/2019 z 17.09.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.